Loading...
KALİTELİ ÜRÜNLERİ İLE PRİMOS SOFA
Hayatınızı tasarlar...

Kurumsal Detaylarımız

Kurulduğu günden itibaren önceliğimiz olarak belirlediğimiz temel değerimiz "KALİTE" anlayışımız;

Primos Sofa, Yüksek güvenlik ve kalite standartlarına uygun ürünlere sahiptir. Bir markanın alabileceği en ileri ürün güvenliği ve kalite standartlarına uygundur. Ergonomiden güvenliğe, kullanılan malzeme standartlarından dayanıklılığa birçok konuda test edilen ürünlerimiz zorlu bir sürecin ardından müşterilerimize ulaşmaktadır.
Müşterilerimizin sağlığını ve güvenliğini her şeyin önüne koyan Primos Sofa ürünleri maksimum güvenlik testlerinden geçer. Geçerli standardına uygun olarak ürettilen ürünler, kanserojen etkinin olmadığını gösteren yarı mamül ürünlerle üretilmektedir.

Primos Sofa olarak tarihçemiz;

Uzun yılların tecrübesi göstermiştir ki müşteri memnuniyetinin temelinde öncelikle “ürünü kullanacak kişilerin ihtiyaçlarının karşılanması” ilkesi yatmaktadır. Bu ilkeden hareketle; günümüz hayatının ihtiyaçlarını, yurt içi ve yurt dışı mobilya teknolojilerindeki gelişmeleri, estetik değerleri, ayrıca;
kalite, konfor ve mobilya modası akımlarını sürekli araştırmak, ürün modellerinin buna uygun tasarlanmasını, geliştirilmesini, çeşitlendirilmesini sağlamak ve bunları müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla buluşturmak çabası içindeyiz.

Primos Sofa olarak Vizyon ve Misyonumuz;

VİZYONUMUZ: Kendi alanında öncü ve rakipsiz bir Türkiye markası olmak.
MİSYONUMUZ: En fonksiyonel, en güvenli, en ekonomik olanı sunmak ve her yerde her zaman standart olmak.

Primos Sofa olarak Tasarım Anlayışımız;

Tasarım anlayışımızın temelinde müşteri ihtiyaçlarını ve konforunu maximum seviyeye çıkarmak yatmaktadır. Özgün ve öncü tasarımlarımız için Arge ve Tasarım ekibimiz yoğun bir çaba içerisindeyiz.
Siz değerli müşterilerimizinde istek, talep ve eleştirilerinize çok dikkat etmekteyiz. Bizi takip etmeye devam ediniz...

Primos Sofa olarak İnsan Kaynakları anlayışımız;

Primos Sofa insan bazlı ve temel noktasına insanı koyan bir yönetim anlayışına sahip olduğu için, tüm çalışanlarına maximum değer verir ve maximum faydayı sağlamak için çalışmaktadır.
Sizlerde bu ailenin seçkin bir ferdi olmak için lütfen bilgilerinizi bizimle paylaşınız...

Popüler Tasarımlarımız

Modellerimizi çalışırken işin içine aşkımızı, tutkumuzu, yüksek standartlarda materyallerimiz ve uzman kadromuzun özen ve hassasiyetimizi katıyoruz. Ve beğeninize sunuyoruz...

MUTLU YUVALAR İÇİN

İşten, stresten, hayat kaygılarınızdan arınarak eve koşar adımlarla dönmenizi sağlayacak hem gözünüze hem rahatınıza önem veren fonksiyonel bir tasarım.

Mutluluğunuz mutluluğumuzdur...


Primos Sofa'dan Haberler

FABRİKA SATIŞ MAĞAZAMIZA DAVETLİSİNİZ
Primos sofa olarak siz değerli müşterilerimizi Fabrika Satış Mağazamız da bir kahve içmeye davet ediyoruz...
MOBİLİYUM MAĞAZAMIZA DAVETLİSİNİZ
Primos Sofa olarak siz değerli müşterilerimizi Türkiye'nin en büyük mobilya merkezinde bir kahve içmeye davet ediyoruz...
Primos Sofa İnstagramda
İnstagram üzerinden bizleri takip etmeyi unutmayın...
Bilgilerinizin üçüncü şahışlarla paylaşılmayacaktır, bize güvenebilirsiniz!

BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

Telefon / Fax
+90 224 777 00 01
Adres
Mesudiye Mahallesi Yıldırım Caddesi NO:19

İnegöl / BURSA / TÜRKİYE

bize ulaşın