MENU

Henri Living

Hakkımızda

Primos Sofa kurulduğu 2016’dan beri alanında en profesyonel kadroyla çalışmayı kendisine ilke edinip , az zamanda çok yol almıştır. Tüketicilerimizle ahlaklı ve güvenli bir ticaret sürdürürken; kaliteli, fonksiyonel ve uzun ömürlü ürünler üretmek ilk prensibimizdir. Bunun yanında çalışanlarımıza huzurlu ve kaliteli bir çalışma ortamı sunmak bizim için çok önemlidir.Binlerce tercihin arasından kaliteli, sağlam ve şık koltuğu bulmak gerçekten zordur. Amacımız markamızı koltuk arayanların ilk tercihi haline getirmektir. Bunun için dayanıklı, fonksiyonel ve ergonomik koltuklar tasarlayan “ Primos Sofa “ birbirinden şık ürünlerle evinizdeki konforu en üst seviyeye çıkartmak için aralıksız çalışmaktadır. Alışılmışın dışında tasarlanan kaliteli ürünlerimiz, evlerinize getirdiği şıklığın ve rahatlığın yanında yaşamınızı kolaylaştıracak ve zenginleştirecektir. Rahatlık ve konfor insanların evlerindeki huzurudur; bunun için “ Primos Sofa “ Daha rahat, daha konforlu ve daha şık koltuklar üretemeye söz veriyor…

Vizyon

Tüm paydaşlarına kalite ve güveni sunarak Türkiye’de ve dünyada saygın ve öncü marka olabilmek ve bunu sürdürülebilir hale getirmek.

Misyon

Primos Sofa olarak Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her kesimden tüketici beklentilerine cevap vermek. Müşterilerimize, daima daha iyi, farklı, fonksiyonel, sağlam, kullanışlı, estetik ürünler, ve üstün hizmetler sunmak için var.

İletişim

Mesudiye Mah. Yıldırım Cad. No : 19 Bursa / İnegöl - 0224 777 00 01 info@primossofa.com